ריהוט למספרה

בחנות האינטרנט MY HAIR של החברה המובילה אטלייר ישראל, תוכלו ליהנות מקשת רחבה של אבזרי, מוצרי ופרטי ריהוט למספרה. מדובר פריטים מיובאים ואיכותיים הכוללים גם כסאות למספרה אשר יעניקו ללקוחותיכם חוויית שירות ברמה בינלאומית מפנקת ונעימה.

 

חשיבות ההשקעה בריהוט וכסאות מספרה

מבחינת הלקוחות, הגעה למספרה אינה רק לצורך קבלת השירות, אלא מדובר בצורת בילוי במקום המשווק להם אופנה, סגנון ואיכות חיים. כפועל יוצא מכך, על מנת שמספרה תמשוך לקוחות היא נדרשת לספק להם אווירה מתאימה, מעוצבת, נוחה, נעימה ועכשווית. האווירה האיכותית תורגש כבר עם הכניסה למקום ותעצב את הרושם הראשוני אודותיו. למען השגת המטרה יש צורך בבחירה נכונה של ריהוט למספרה והתאמתו לסגנון המקום מבחינת חזות, גוונים וגדלים. בנוסף, יש לתת חשיבות לנוחות השימוש בפריטי ריהוט אלו, הן עבור הלקוח והן עבור מעצב השיער. נוחות שימוש באה לידי ביטוי ביכולת לשמור בקלות על פריטי ריהוט נקיים ואסטטיים גם בטווח הארוך, שהינם מצד אחד מרווחים ונוחים לישיבה, ומאידך אינם מפריעים לעבודת הספר.

 

בחירה נכונה של כיסאות למספרה

עימנו תוכלו לרכוש כסאות למספרה בעלי עיצוב אופנתי ומתקדם, אשר יעניקו למקום חזות צעירה, רעננה, עכשווית ומזמינה, ושהינם נוחים לישיבה ולעבודה כאחד. מדובר בכיסאות העשויים מחומרי גלם איכותיים ועמידים, שפשוט מאוד לתחזקם ולנקותם, וישמרו על חזותם הרעננה למשך שנים רבות וטובות. יתרה מכך, כיסאות אלו שאנו משווקים ומוכרים דרך חנות האינטרנט מוצעים לקהל לקוחותינו המקצועי במחירים אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד.

 

מוצרים ואבזרים נוספים

מלבד כסאות מספרה, בחנות האינטרנט שלנו תוכלו למצוא עוד מגוון פריטי ריהוט, אבזרים, תכשירים וציוד נוסף הדרוש למספרות ולמכוני יופי. מדובר במוצרי איכות מתקדמים המוצעים במחירים משתלמים וכוללים בין היתר את האפשרויות הבאות:

  • מוצרי שיער- לרבות מגוון סוגי בייבליס ומחליקי שיער, מכונות תספורות, מכונות פינש, ומגוון סוגי פן מקצועיים.
  • תכשירי שיער - מסכות וסרום לשיער, קרם לעיצוב שיער, ערכה למחיקת צבע, קרם סיליקון, שמפו עם חמאת שיאה וקרטין, שמפו פשתן, שמפו לפני פרמננט, ושמפו טיפולי נטול מלח.
  • פריטי ריהוט למכון יופי - לרבות מיטת קוסמטיקה, רגלית פדיקור, עגלת פדיקור וכיסא פדיקור.

 

הזמנת כיסאות מספרה וציוד נוסף

להזמנת כיסאות מספרה וציוד נוסף במחירים תחרותיים, היכנסו לחנות האינטרנט שלנו או צרו קשר עם אטלייר ישראל בטלפון 1700-500-120. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק ייעוץ ומידע מקצועי נוסף בנושא.