יבוא מוצרי איפור

אנו בחברת אטלייר ישראל מייבאים מוצרי איפור איכותיים של המותג העולמי אטלייר פריז. את המוצרים אנו מוכרים בחנות האינטרנטית המאובטחת שלנו לקהל לקוחות מגוון, פרטי ומקצועי, לרבות סלוני יופי וכלות, קוסמטיקאיות, מאפרות ומספרות בכל רחבי הארץ. בנוסף, גם בבית הספר לאיפור שלנו אנו נעזרים במוצרי איפור מיובאים של אטלייר פריז, ובטכניקות איפור מקצועיות אשר פותחו באקדמיה של המותג.

 

מוצרי איפור מיובאים ואיכותיים

יבוא מוצרי איפור של חברת אטלייר פריז מכניס לשוק הישראלי מוצרי איכות אופנתיים ברמה בינלאומית. מדובר במותג צרפתי ותיק, מוכר ומוערך בקרב אנשי מקצוע, המייצר בעצמו את כל מוצרי האיפור שלו ומייצאם בכל רחבי העולם. המוצרים מיוצרים במעבדה מוסמכת של החברה בהתאם למגמות שוק עכשוויות, מחומרי גלם האיכותיים ביותר שאפשר לבקש, כאשר ייצורם מלווה בהליכי בקרת איכות ייחודיים וקפדניים. כמו כן, מוצרי האיפור של אטלייר פריז מיוצרים בהתאמה לטכניקות איפור ייחודיות שפיתחה מייסדת החברה, מאסטר הלן, המוכרת כאחת מגדולי אומני האיפור בעולם. אומנית האיפור החלה לפתח מוצרים עבור בית הספר שלה, ובזכות המוניטין התפשט הביקוש עבורם בהתמדה והפך למותג עולמי מוכר ומוערך. הלן, שייסדה את החברה בשנות השמונים, עדיין משמשת כיום כאחראית על פיתוח כל מוצרי החברה, הנחשבים חדישים, ייחודיים ומתקדמים.

 

מבחר מוצרי איפור מיובאים

בחנות האיפור האינטרנטית של חברתנו תוכלו ליהנות ממבחר עשיר ועדכני של מוצרי איפור איכותיים ומיובאים של מותג העל אטלייר פריז. המוצרים כוללים בין היתר מייק אפ, קונסילרים, סומק  פודרות ומוצרי איפור לעיניים ולשפתיים. כך לדוגמא, תוכלו לרכוש מייק אפ סטיק משחתי עמיד בפני זיעה, לחות ומים. עוד תוכלו לרכוש מייק אפ נטול שמן שאינו מכיל חומרים משמרים, המתאים גם לעור בעייתי ורגיש, ומכיל חומרים מזינים כמו חמאת שיאה ושעווה צמחית שמגנים על עור הפנים מפני קרינת השמש ויובש.

 

הזמנת מוצרי איפור מיובאים

הזמנה של מוצרי איפור מיובאים ואיכותיים מוצעת בקלות ובמהירות  דרך בחנות המקוונת שלנו. בנוסף, לביצוע הזמנות וקבלת פרטים ומידע מקצועי נוסף, צרו קשר עם  אטלייר ישראל בטלפון 1700-500-120, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בבחירתכם.