מברשות איפור מקצועיות

חברת אטלייר ישראל מתמחה באספקת מוצרי איפור מקצועי  וציוד עבודה עבור מכוני יופי, סלוני כלות, מאפרים, מספרות וקוסמטיקאיות. המוצרים כוללים בין היתר מבחר עשיר ואיכותי של מברשות איפור מקצועיות של חברת אטלייר פריז, המתאימות לשימוש אישי ומקצועי כאחד.

 

מברשות איפור מקצועיות ומתקדמות

אנו מייבאים, משווקים ומוכרים רק מברשות איפור מקצועיות איכותיות המיוצרות על ידי מותג העל אטלייר פריז. מדובר בחברה מוכרת ומוערכת אשר הוקמה בשנות השמונים על ידי מאסטר הלן, אומנית איפור צרפתייה מובילה שפיתחה ליין מוצרים ומברשות מיוחד עבור בית הספר שלה. עד מהרה התפשטו המוצרים לכדי מותג מבוקש על ידי אנשי מקצוע בכל רחבי העולם. מוצרי האיפור והמברשות מיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, תוך התאמה לטכניקות איפור מתקדמות וייחודיות של החברה.

 

מגוון סוגי מברשות איפור מקצועיות

בחנות האינטרנט שלנו כל אחד יכול לאתר ולרכוש און ליין את מברשות האיפור הנחוצות לו. אלו הן מברשות איפור מקצועיות הכוללות בין היתר מברשות ומברשות הנחה בשלל מידות קטנות, בנוניות וגדולות, וכן מברשות סומק ופודרה, מברשות LIP, מחדדים, ומברשות ספוג PAP. הנוסף, אנו מציעים מברשות גבות עם מסרק או ספיראלה, מברשות מייק אפ, מברשות אייליניר בשל מידות, מברשות מלוכסנות, מברשות ריכוך, מברשות טשטוש, כריות פודרה וספוגי איפור מקצועיים.

 

הזמנת מברשות איפור מקצועיות

להזמנת מברשות איפור מקצועיות של המותג המוביל אטלייר פריז, היכנסו לחנות האינטרנט המאובטחת שלנו או צרו קשר עם אטלייר ישראל בטלפון 1700-500-120. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק ייעוץ ומידע מקצועי נוסף בנושא.

 


מחדד
25 ₪

מברשת הנחה גדולה 18
190 ₪

מברשת הנחה ענקית 19
290 ₪

מברשת הנחה ענקית 22
199 ₪

מברשת סומק\פודרה 23
199 ₪

LIP מברשת
75 ₪