קורס איפור מקצועי מחירים

בית הספר המוביל אטלייר ישראל מציעה עבור קורס איפור מקצועי מחירים נוחים השווים לכל נפש. מדובר בקורס מקצועי המנוהל בהתאם לשיטות ייחודיות ומתקדמות של אקדמיית אטלייר פריז, בניהולה של אומנית האיפור האגדית מאסטר הלן. הקורס מעניק לתלמידים כלים מקצועיים עכשוויים ומתקדמים, ומאפשר לבוגרים להשתלב בתחומים וענפים שונים בתעשיית היופי.

 

קורס איפור ייחודי ואיכותי

קורסי האיפור שאנו מספקים נשענים על שיטת עבודה ייחודית של המאפרת האומנותית מאסטר הלן, מייסדת המותג אטלייר פריז. שיטת איפור זו החלה בבית ספר אשר הלן ייסדה, ובהמשך, בזכות הביקוש למוצרי האיפור שהלן פיתחה עבור תלמידיה, נוצר ליין המוצרים מפורסם שלה. אטלייר ישראל פועלת בהתאם לגישתו ולטכניקות האיפור המתקדמות והייחודיות של בית הספר, הפועל עד היום בהצלחה מרובה בצרפת .

 

בית ספר מקצועי לאיפור

אנו בבית הספר של אטלייר ישראל מציעים קורס איפור מקצועי ברמה בינלאומית, אשר יעניק לכם מקצוע מבוקש בענף היופי והאיפור. הקורסים בבית הספר מתקיימים בקבוצות קטנות עם ליווי ויחס אישי צמוד, ומועברים על ידי אנשי מקצוע ואומני איפור מהמובילים בארץ. כמו כן, במסגרת הקורס יכירו התלמידים את כול סוגי האיפור הקיימים, לרבות היכרות עם נושאי קוסמטיקה, שיער ובניית ציפורניים. בנוסף, בבית הספר נערכות גם השתלמויות והדרכות מתקדמות לאנשי מקצוע מענף האיפור, הטיפוח והיופי, הרוצים להתקדם ולהרחיב את ידיעותיהם וכישוריהם.

 

הרשמה לקורס איפור מקצועי

המעוניינים להירשם לקורס איפור מקצועי, הנשען על שיטות בינלאומיות ומוצע במחירים אטרקטיביים, מוזמנים ליצור קשר עם אטלייר ישראל בטלפון 1700-500-120. פנו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם עם מידע נוסף בנושא.


קורס איפור מתקדמים מקצועי
2000 ₪

קורס איפור אישי מקצועי
500 ₪

קורס איפור מקצועי
7000 ₪