מוצרים לבניית ציפורניים

על מנת להצליח בתחום בניית הציפורניים ישנה חשיבות רבה להצטיידות במוצרים איכותיים ומתאימים, כפי שיש לנו להציע בחנות האינטרנט של אטלייר ישראל. אנו מציעים מוצרים לבניית ציפורניים הכוללים פריטי ריהוט ומכשירים חשמליים שנבחרים על ידינו בקפידה, על מנת לספק ללקוחותינו את המענה הטוב ביותר.

 

חשיבות איכות המוצרים לבניית ציפורניים

ענף בניית הציפורניים בישראל הינו תחום תחרותי הנדרש לענות על סטנדרטים מאוד גבוהים של מקצועיות ושל איכות ביצוע וגימור. כפועל יוצא מכך, על מנת לבנות קריירה מוצלחת כטכנאית ציפורניים יש צורך להשקיע ברכישת מוצרים וציוד מקצועי הולם. בדיוק מסיבה זו כדאי להכיר את המוצרים והציוד שיש לנו להציע לכן בחנות האינטרנט של אטלייר ישראל.

 

מכונת שיוף מקצועית לציפורנים

בכל הקשור לציוד עבור בניית ציפורניים, חשוב שלא להתפשר על איכות מכונת השיוף בהיותה בעל השפעה ישירה ומרכזית על איכות תוצאות העבודה. למען מטרה זו, אנו באטלייר ישראל משווקים ומוכרים מכונות שיוף חשמליות לציפורניים ברמות איכות ומקצועיות הגבוהות ביותר, אשר יעידו גם על יכולת מקצועית מעולה של הטכנאית. מכונות אלו מתפקדות באופן מעולה וישרתו אתכן למשך תקופה ארוכה.

 

מנורה לייבוש סילר

אנו משווקים ומוכרים מנורות סילר איכותיות בעוצמה של 36 וואט עם טיימר מובנה. המנורות החזקות יאפשרו ייבוש סילר וייבוש ג'ל לציפורנים טבעיות באופן מהיר, אחיד ומושלם. כמו כן, הן ייעלו את עבודת טכנאית הציפורניים ויקצרו את משך פעולות הייבוש באופן משמעותי.

 

פריטי ריהוט לבניית ציפורניים

על מנת לייעל את עבודת בניית הציפורניים ולהפכה לנוחה, הן עבור הלקוחות והן עבור אשת המקצוע, אנו מחזיקים במגוון איכותי של פריטי ריהוט ייעודיים לצרכי פדיקור ובניית ציפורניים. מדובר בפריטים ארגונומיים שיאפשרו עבודה רצופה ונוחה לאורך שעות ארוכות, מבלי לפגוע בבריאות הטכנאית. פריטי הריהוט שאנו מציעים כוללים בין היתר את המוצרים הבאים:

  • רגלית פדיקור- איכותית ומקצועית, מיועדת להנחת הרגל בזמן בניית הציפורניים.
  • כיסא פדיקור- משולב ומתכוונן, כולל רגלית פדיקור ואמבט לטבילת הרגליים וריכוך העור שלהן.
  • עגלות פדיקור- ניידות ונוחות, מוצעות בשלל סוגים ועיצובים בשילוב משטחי עבודה ומגירות,  מהן כל אחת יכולה לבחור את המוצר המתאים לצרכיה.

 

הזמינו מוצרים לבניית ציפורניים

הזמנת מוצרים לבניית ציפורניים במחירים אטרקטיביים מוצעת ישירות דרך חנות האינטרנט המאובטחת שלנו. כמו כן, ניתן לבצע הזמנות ולקבל מידע מקצועי נוסף בנושא על ידי יצירת קשר עם  אטלייר ישראל בטלפון 1700-500-120.